Facebook svojo ponudbo razširil s spletno tržnico
Zanimivosti
3. 10. 2016, 15:10
, posodobljeno:
Facebook je svojo ponudbo razširil s tržnico, na kateri bodo lahko uporabniki portala kupovali in prodajali svoje stvari. Z novo storitvijo tako ameriški velikan konkurira spletnim platformam za prodajo, med katerimi je vodilni Craigslist.
Fotografija je simbolična.STA
SAN FRANCISCO > Facebookove skupine za prodajo in nakup sicer mesečno obišče več kot 450 milijonov uporabnikov, zdaj pa jim bo na voljo tudi nova aplikacija Marketplace.
Kot poroča Reuters, bo storitev polnoletnim uporabnikom iz ZDA, Velike Britanije, Avstralije in Nove Zelandije v prihodnjih dneh na voljo v sklopu Facebookove aplikacije za Applove telefone in telefone s sistemom Android.
Prav tako bo po poročanju agencije različica tržnice v prihodnjih mesecih na voljo za uporabnike portala na osebnih računalnikih.
STA
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×