Mala genija Edvard in Frida zmagovalca letošnjega šova Slovenija ima talent

Zanimivosti
, posodobljeno:

Včeraj se je zaključil najbolj gledan šov te jeseni - Slovenija ima talent. Zmagovalca desete jubilejne sezone sta Edvard in Frida, mala genija, ki sta s svojim izjemnim talentom za številke osupnila gledalce v studiu.

Po zmagi je Lado Bizovičar Edvardu in Fridi prinesel še obljubljeni 
sladoled.
Po zmagi je Lado Bizovičar Edvardu in Fridi prinesel še obljubljeni sladoled.KoKa Press, Katja Kodba

LJUBLJANA > “Super se počutiva! Zelo je fajn, da sva zmagala. Hvala, da ste glasovali,” sta takoj po zmagi iskreno povedala Edvard in Frida. Ne vesta še, kaj bosta naredila s 50.000 evri nagrade. “Ja, kupila bova 50 rotvajlerjev,” pove Frida. Kdo pa bo sprehajal vse te kužke in ali se starša strinjata s temi načrti? S tem se bosta ukvarjala, ko se zadeve umirijo. Vesta pa, kaj želita postati, ko bosta velika. “Programerja. Frida mi bo dala idejo, kaj naj sprogramiram, jaz pa bom to sprogramiral. In Frida bo naredila najlepši dizajn,” je še povedal Edvard.

V letošnjem finalu so sicer nastopili še Lara Crnjac, Kira Štruc Jurički, Eva Brumen Košar, Duo Zemljotres, Tilen Grašič, Manuel Perhavec, Edvard in Frida, Plac, Luka Konečnik in Duo Kamikazete, ki sta marsikoga pustile odprtih ust. Prvič so namreč gledalci na odru Slovenija ima talent videli, kako so plesalke visele za lase, ki je izgledalo lahkotno. A Slovence so najbolj prepričali Manuel Perhavec ter Edvard in Frida, ki sta prejela največ glasov.

Veliki finale si je ogledalo kar 54 odstotkov gledalcev pred televizijskimi zasloni, sporočajo s Pro Plusa.