Maraaya na poti proti Križankam

Zanimivosti
, posodobljeno:

Duo Maraaya je na sinočnjem druženju v Ateljeju Šempeter predstavil svoj prvi album 'Pesmi, ki jih piše življenje', koncertno turnejo, duet z Modrijani ... Marjetka pa je zajokala od sreče, ko ji je Raay pred vsemi zaupal, da bosta 25. maja gostila koncert z gosti v Križankah.

Maraaya sta po 20 letih ustvarjanja končno izdala svoj prvi 
album.
Maraaya sta po 20 letih ustvarjanja končno izdala svoj prvi album.

ŠEMPETER PRI GORICI > Atelje Šempeter v Šempetru pri Novi Gorici, kjer sta Maraaya ob koncu poletja posnela video za pesem Lubi, je sinoči gostil dogodek ob 20-letnici njunega zasebnega in glasbenega prepletanja.

Prisotni, med katerimi so bili Jan Plestenjak , Nina Ivanič, Manca Špik, Til Čeh, Luka Basi, akademska slikarja Klemen Brun in Maša Gala ter pevka Nina Sirk - zmagovalka prve polfinalne oddaje letošnjih Talentov, so lahko prisluhnili živim izvedbam izbranih uspešnic z albuma 'Pesmi, ki jih piše življenje', s katerimi navdušujeta tudi na svoji prvi koncertni turneji '20 čarobnih koncertov za 20 čarobnih let'.

V duetu Darilo - katerega spremljevalni video že podira rekorde na youtubu - so se jim na odru pridružili še Modrijani, ki so zbrane pocrkljali tudi s prvo živo izvedbo še neizdane pesmi, ki sta jo zanje napisala Raay in Marjetka.

Čisto na koncu programa, ko so zbrani že prijeli kozarce in se namenili okušati primorske dobrote, pa je Raay svoji dragi pripravil še posebno presenečenje. Ker si je Marjetka za prihajajoči 40. rojstni dan zaželela, da bi lahko svoje pesmi zapela tudi na velikem koncertu, je za 25. maj rezerviral ljubljanske Križanke, kjer bosta gostila svoj največji koncert v karieri.